GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Jardiniere 6867214
nr 686 7214
Jardiniere
keramik, Polen, 1800-tal, längd: 30, höjd: 22, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 mars 2011
kl 17:13:38
100 kr
150 kr
Tilgman Keramik